Vážení příznivci, Moravanky a Moravané, je začátek roku 2019 a my pořadatelé ze spolku Moravská národní obec si vás dovolujeme co nejsrdečněji pozvat ke sledování a ještě lépe k aktivní účasti na letošním, již čtvrtém, ročníku iniciativy „Osobnost Moravy“.

Také v letošním roce hledáme známou, či méně známou moravskou osobnost, jejíž činnost přispívá k utváření dobrého jména naší krásné země Moravy. A právě takoví lidé si dle našeho názoru zaslouží naše ocenění. Pokud někoho takového znáte, tak neváhejte a zašlete nám svůj návrh. My, pořadatelé, rádi vámi navrhovanou osobnost oslovíme, získáme její souhlas a poté zařadíme mezi nominované osobnosti. Každý člověk, tedy i vy, se může podílet na rozhodování, kdo se stane Osobností Moravy pro rok 2019.

Pravidla ankety:

Termín ukončení sběru nominací: 19. červen 2019. Do té doby je možné posílat své návrhy na adresu osobnost@zamoravu.eu či FB stránku Osobnost Moravy. Není třeba získávat souhlas s nominací ze strany nominovaného, to učiní komise — nicméně je otevřena možnost získat souhlas s předstihem, o čemž je třeba komisi informovat.
Od 30. června do 15. prosince (12:00) bude otevřena hlasovací anketa. Po uzavření bude vyhlášeno jméno vítěze — Osobnosti Moravy 2019 na stránkách Moravské národní obce.
Závěrem bychom rádi poděkovali vám všem příznivcům za zájem a spolupráci během uplynulých tří ročníků této internetové ankety. Věříme, že nám zachováte svoji přízeň i v letošním roce. Víme, že na Moravě žije a pracuje mnoho výrazných osobností z nejrůznějších oborů lidské činnosti. Proto se nemusíte bát zasílat, nám pořadatelům, své návrhy, netrpělivě je budeme očekávat. Již předem vám za ně děkujeme.

Sledovat nás můžete zde:

Stránky Moravské národní obce:   Osobnost Moravy
Facebook iniciativy:                            Osobnost Moravy