Odpověď pro všechny, kteří se mne ptají. Proč píšu, země Morava a Slezsko NENÍ součástí Česka, ale celé České republiky. Proč „Česko“ nemůže být Morava a Slezsko

Tím prvním důvodem je, že uprostřed České republiky leží Česko-Moravská vysočina, která se nachází na území dvou historických zemí a někde uprostřed této vysočiny probíhá dělící čára neboli zemská hranice a jak název napovídá, tak země která je na západ od této hranice je Česko a na východě je Morava.

Stejný problém mají i Moravsko-Slezské Beskydy, které leží na území dvou historických zemí, kde to Moravsko je Morava a tou druhou zemí je Slezsko. Jak je patrné, je název Česko synonymem pro Čechy, stejně jako Moravsko je synonymem pro Moravu.

Bez názvu „česko“ by nemohla vzniknout Českomoravská vrchovina/vysočina, Českosaské švýcarsko, Českomoravská Kolben Daněk, ale také názvy jako Českolipsko, Českobudějovicko, Českomoravský odborový svaz, atd.
—————
Ukázka jak se účelově manipuluje a názvem „Česko“ na wikipedii.
(1) Česko – Moravská zemská hranice https://cs.wikipedia.org/w…/%C4%8Cesko-moravsk%C3%A1_hranice
(2) Česko – Rakouská státní hranice https://cs.wikipedia.org/…/%C4%8Cesko-rakousk%C3%A1_st%C3%A…

VIDEO: Název státu – Česká republika, Česko, Čechy   www.youtube.com/watch?v=kw4hlqhh35c
—————
Státní centralistický pražský systém tuto lež podporuje v médiích ve sportu na svou propagaci čechizace☝️obyvatel Moravy a Slezska.
Co je to Čechizace: https://www.facebook.com/…/a.76955758311…/2635729809832009/…

Smysl krajských voleb?
Video: www.youtube.com/watch?v=RgZ65lQ8kK0&t=4s
Konec moravské (české) samosprávy. – https://ct24.ceskatelevize.cz/…/2686352-konec-moravske-samo…
—————
Ústava ČR: PREAMBULE „My, občané České republiky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku …“   www.psp.cz/docs/laws/constitution.html

Závěrem: V ústavě ČR jsou sice naše země Č-M-S uvedeny. Oficiálně neexistují, neboť máme krajské zřízení na místo osvědčeného zemského uspořádání.
Foto kvíz: https://www.facebook.com/…/a.76955758311…/2526803230724668/…   

Antonín Ševčík. signatář Deklarace moravského národa