Česká blokáda Moravy. Informační, kulturní, politická, sociální a ekonomická.

Podle Čechů je Morava stejný případ jako Chodsko. Podle Čechů je Karel IV. Lucemburský Čech. Podle Čechů Česká republika slavila 100 let vzniku. Podle Čechů je Česká republika jedna země, dělící se do regionů. Podle Čechů státním reprezentačním symbolem je český lev. Podle Čechů moravský národ neexistuje, moravská země neexistuje, moravská kultura neexistuje. Podle Čechů může být možná jen někdo „z tý Moravy“, něco z Moravy nebo z východu jejich země – Česka. Podle Čechů je jeden z největších Čechů i Jan Ámos Komenský. Podle Čechů jsme Česko, protože je to logické. Podle Čechů jsme všichni Češi. Podle Čechů, plzeňský ležák je české pivo. Podle Čechů Pernštejni nebyli moravským šlechtickým rodem, ale šlechtickým rodem z jihozápadní Moravy.

Češi věrnost demokratickým tradicím chápou tak, že zruší zemský princip, zavedou centralismus. Ústavnost si Češi představují tak, že popřením principu zákazu majorizace, zruší země v roce 1997. Česká vynalézavost našla odezvu v nedodržení dohod se Slováky – autonomii v novém Československém státu si vyložili tak, že zavedli Ministerstvo pro sjednocení. Zrušili moravský zákonodárný sbor, zakázali používat pojmy, které by připomínali dřívější společenské poměry (tj. i status Markrabství moravského). Další demokratická vyspělost českých demokratů – nedodržení dohod se slovenskou stranou, zrušení „obyčejného“ zákona České národní rady, který by jim bránil v používání Československé vlajky.

Jestli tohle je demokracie, vyspělost a náležitost k Západu. Morava a Moravané nikdy k Západu ani k Čechům nenáleželi.

Věříte jejich politickým stranám, jejich buňkám u nás na Moravě? Věříte jejich tématům? Jejich agentům – politikům? Smýšlíte o sobě a a věříte, že jste Češi v Česku?

Přírodní bohatství na Moravě je české. Plodiny, výrobky, služby, kultura. Lesy, města, obyvatelé. Vše je české. Všečesko. Jak to? No přece si to myslí většina Čechů. Minimálně v Praze a nejbližším okolí. Demokracie. Většina má pravdu, tak věřte. Věstonická Venuše? Patří Čechům, je česká. V Praze nemají Pandy? Tak šup, Češi, darujte ji na usmířenou partnerům z Číny. Třeba vám ty tibetské blábloly odpustí.

Obyvatelé na Moravě? Češi. Věřte. Věříte, že stát je „náš“? Věříte, že česká zahraniční servilita je vaše? Věříte, že jsme stejní a neumíme to lépe? Věříte, že opozice je střídání u moci levice a pravice? Jednou Klaus, pak Zeman, hurá Špidla, nebo radši Topolánek, Nečas. Nebo raději jiný spasitel. Tak Babiš. Nebo ten také ne. Tak třeba ten kajícník Klaus junior? Nebo hurá duhová koalice?

A co z toho máme my, už 30 let? Jiné tváře, stejné pohádky.

Věříte, že Morava je Česko. Věříte, že český jazyk – bejt, cajk, helé – plynoucí ze sdělovadel, je vaše rodná řeč. Věříte, že kariéristé narozeni na Moravě, zatížení úvěry či úsluhami kmotrům jsou vaši zástupci.

Silniční doprava zaostalá, nedostatečná, neobnovovaná. Nulové napojení na Rakousko. Zoufalé na Slovensko. Symbolické na Polsko. Do Čech stačí rozvrtaná D1, největším úspěchem má být v budoucnosti opravená a ve dvou pruzích pro každý směr! Železniční doprava? Skanzen. Turisté sem jezdí za duchem zaostalého a spícího dvacátého století.

Věřte a buďte loajální, jednou třeba na vás taky něco zbude. Hlavně se nestaňte kacíři. Opozice je jen to, co jako opozici schválíme. Pravidelné střídání jiných platebních míst. Stejné pravidla, jiné reprezentační trenýrky, ale vždy s českým LVEM!

Nulové symboly Moravy, hymna, vlajka, znak. Hlavně nikdy neříct my moravský lid na Moravě! Česko si nějakými zakázanými tématy rozvracet nedáte. Zapomeňte a věřte.

Jedině čeští centralisté mají odvahu plánovat zapojení do vojenských operací po celém světě – na ochranu jejich demokracie. Stejně tak jsou platnými členy EU! Když si dupnou i Poláci se smějí. Rovněž si plní sny na moderní dopravní stavby. PPT, státní rozpočet či rozpočtové určení daní to jistí. Pak si lze žoviálně poplácávat ramena se soudruhy ze Západu, když přiletí na Praha-Havlyně, že jsou „takyzápaďáci

zdroj FB: Moreavská zemská restituce