Zemský sněm strany Moravané na svém sobotním zasedání v Brně schválil svého kandidáta do podzimních senátních voleb na Prostějovsku. Jako kandidát nestraník za stranu Moravané zde bude kandidovat zakladatel Občanské poradny v Prostějově, právník Mgr. Petr Michek z Prostějova.

Petr Michek (nar. 1. 12. 1973) je brněnským rodákem. Po úspěšném absolutoriu právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně působil v advokátních kancelářích JUDr. Špatného, JUDr. Kalendové a Mgr. Pleskala jako koncipient. V průběhu svého studia a následně i v rámci právní praxe se jeho zájem soustředil především na podnikání a firemní právo. V roce 2000, kdy složil odborné kvalifikační zkoušky, byl v brzké době jmenován správcem konkursní podstaty společnosti Chvojka s.r.o.

Petr Michek je ženatý a má tři skvělé děti. Mezi jeho osobní záliby patří především rybaření, turistika, myslivost a četba historických nebo špionážních knih. Řadí se mezi gurmány. K jeho oblíbeným patří hovězí maso, zvěřina a moravské víno. Má velmi silné emocionální pouto k Moravě.

více na www.petrmichek.cz