Vážení příznivci,

hlasování v anketě OSOBNOST MORAVY 2020 dospělo ke svému konci. Letos nás pořadatele ze spolku Moravská národní obec upřímně potěšil rekordní počet 29 521 hlasů. Každý z těchto hlasů má svoji hodnotu a přispívá k co největší objektivitě konečných výsledků.

Vítězem letošního ročníku ankety a Osobností Moravy 2020 se na základě opravdu velké převahy vašich hlasů stal uznávaný kytarista, skladatel, textař, aranžér, producent a zpěvák s nezaměnitelným hlasem, pan ROMAN HORKÝ, kterému srdečně blahopřejeme. Panu Romanu Horkému také náleží a bude předána připravená hlavní cena v podobě jedinečné skleněné trofeje s moravskou orlicí.

Uvádíme pořadí prvních pěti nominovaných osobností podle počtu obdržených hlasů:

1. ROMAN HORKÝ | 10002 hlasů
2. LADISLAV VĚTVIČKA | 5512 hlasů
3. MgA. VĚRA LEJSKOVÁ | 2846 hlasů
4. Hudební skupina FLERET | 2825 hlasů
5. Starostové – Mgr. RADEK VINCOUR, VIKTOR KOHOUT, Ing. VLADIMÍR NAVRÁTIL | 2784 hlasů

Rádi bychom touto cestou vyjádřili úctu všem nominovaným osobnostem. Ačkoliv obdrželi různý počet hlasů, všichni nominovaní patří mezi přední osobnosti společenského života naší drahé vlasti, země Moravy. Všem nominovaným, nominujícím a hlasujícím děkujeme za účast, zájem a podporu. Snaha nás pořadatelů ze spolku Moravská národní obec však bude i v budoucnu pokračovat, budeme dále poukazovat na výjimečné Moravanky a Moravany, lidi, kteří vynikají v nejrůznějších oborech lidské činnosti. Proto si vás dovolujeme už nyní co nejsrdečněji pozvat ke sledování příštího, už šestého, ročníku ankety Osobnost Moravy 2021.

Koordinační tým iniciativy Osobnost Moravy

Zdroj: http://zamoravu.eu/2020/12/osobnost-moravy-2020-vyhodnoceni-ankety/#more-46352