Vážení přátelé,  líbí se vám internetové „Zprávy z Moravy“ ? Mně velmi. Jsou vyvážené, slušné, ale nebojí se vyjadřovat i k otázkám pro Moravu zásadním.

Mají velký lidský potenciál posunout se časem i dál, například k internetovému rádiu a kdoví kam ještě. Nebudeme fantazírovat a pokud chceme, raději přispějeme finančně. Samozřejmě, pokud je to v našich možnostech. Nejlepší pro takové médium je mnoho menších, nebo i skutečně malých příspěvků od řadových občanů, ale pravidelných. Lepší než velké, ale nepravidelné příspěvky, na které není spoleh, že budou i příště. Ale kterých se také nelze vzdát, pokud nechtějí zasahovat do obsahu. V tom případě je nutno je neprodleně vrátit. Já osobně dám příkaz trvalým příkazem na 100 Kč měsíčně. Ale i například 50 Kč stačí. Nebo jen adekvátní částka odpovídající jednomu jedinému euru …

Dosud možnost novému médiu přispět nebyla, nyní, na žádost čtenářů o potenciální rozšíření média v budoucnu, už je. Zprávy z Moravy na žádost čtenářů tuto možnost nabídly:

Číslo účtu je: 1504945002, kód banky je: 5500

Do zprávy pro příjemce by bylo vhodné uvést „příspěvek čtenáře“, nebo alespoň „čtenář“. Vše je třeba přece řádně zaúčtovat, aby médium nebylo napadnutelné, že ?

Věra Hejtmánková, signatářka Deklarace moravského národa