Vážení příznivci, Moravanky a Moravané,

je začátek roku 2018 a my pořadatelé ze spolku Moravská národní obec si vás dovolujeme srdečně pozvat ke sledování a především k aktivní účasti na letošním, již třetím, ročníku iniciativy „Osobnost Moravy“.

Stejně jako v předchozích dvou letech hledáme známou, či méně známou moravskou osobnost, jejíž činnost přispívá k utváření dobrého jména naší krásné země Moravy. A právě takoví lidé si dle našeho názoru zaslouží ocenění. Pokud někoho takového znáte, tak neváhejte a zašlete nám svůj návrh. My, pořadatelé rádi vámi navrhovanou osobnost oslovíme, získáme její souhlas a poté zařadíme mezi nominované osobnosti. Každý člověk, tedy i vy, se může podílet na rozhodování, kdo se stane Osobností Moravy pro rok 2018. 

Pravidla ankety:

  • Termín ukončení sběru nominací: 19. červen 2018. Do té doby je možné posílat své návrhy na adresu osobnost@zamoravu.eu či FB stránku „Osobnost Moravy“. Není třeba získávat souhlas s nominací ze strany nominovaného, to učiní komise — nicméně je otevřena možnost získat souhlas s předstihem, o čemž je třeba komisi informovat.
  • Od 1. července do 16. prosince (12:00) bude otevřena hlasovací anketa. Po uzavření bude vyhlášeno jméno vítěze — Osobnosti Moravy 2018 na stránkách Moravské národní obce.

Závěrem bychom rádi poděkovali vám všem příznivcům za zájem a spolupráci během uplynulých dvou ročníků této ankety. Věříme, že nám zachováte svoji přízeň i v letošním roce. Víme, že na Moravě žije a pracuje mnoho výrazných osobností z nejrůznějších oborů lidské činnosti. Proto se nemusíte bát zasílat, nám pořadatelům, své návrhy, netrpělivě je budeme očekávat. Již předem vám za ně děkujeme.

http://zamoravu.eu/2018/02/osobnost-moravy-2018-zahajeni-tretiho-rocniku/#more-43380