Vážení příznivci, Moravanky a Moravané,

je začátek roku 2021 a my členové organizačního týmu ze spolku Moravská národní obec si vás dovolujeme co nejsrdečněji pozvat nejen k pouhému sledování, ale především k aktivní účasti na již šestém ročníku naší úspěšné a zajímavé iniciativy „Osobnost Moravy“.

Také v letošním roce hledáme známou, či méně známou moravskou osobnost, jejíž um a činnost přispívá k utváření dobrého jména naší milé země Moravy. A právě takoví lidé si dle našeho názoru zaslouží naši pozornost a ocenění. Pokud někoho takového znáte, tak neváhejte a zašlete nám svůj návrh. My, pořadatelé, rádi vámi navrhovanou osobnost oslovíme, získáme její souhlas a poté zařadíme do seznamu nominovaných. Následně můžete hlasovat pro svoji oblíbenou osobnost v internetové anketě. Každý z vás tak může přispět k co největší objektivitě při rozhodování, kdo se stane Osobností Moravy pro rok 2021.

Pravidla ankety:

– Termín ukončení sběru nominací: 13. červen 2021. Do té doby je možné posílat své návrhy na adresu osobnost@zamoravu.eu či na FB stránku Osobnost Moravy. Není třeba získávat souhlas s nominací ze strany nominovaného, to učiní komise — nicméně je otevřena možnost získat souhlas s předstihem, o čemž je třeba komisi informovat.

– Od 27. června (12:00 hod.) do 12. prosince (12:00 hod.) bude otevřena hlasovací anketa.
Po uzavření bude vyhlášeno jméno vítěze — Osobnosti Moravy 2021 na stránkách Moravské národní obce.

Závěrem bychom rádi poděkovali vám všem příznivcům za zájem a spolupráci během uplynulých pěti ročníků této internetové ankety. Věříme, že nám zachováte svoji přízeň i v letošním roce. Víme, že na Moravě žije a pracuje mnoho výrazných osobností z nejrůznějších oborů lidské činnosti. Proto se nemusíte bát zasílat, nám pořadatelům, své návrhy, netrpělivě je budeme očekávat. Již předem vám za ně děkujeme.

Sledovat nás můžete zde:

Stránky Moravské národní obce: Osobnost Moravy
Facebook iniciativy: Osobnost Moravy

Koordinační tým iniciativy „Osobnost Moravy“