Před necelým měsícem byla spuštěna facebooková stránka Deklarace moravského národa. Každodenně se na této stránce objevují příspěvky uveřejněné na www.moravskynarod.cz, kde mohou čtenáři k danému příspěvku také vést diskuzi. Postupně se rozšiřuje okruh čtenářů facebookové stránky DMN a u nejčtenějších článků jejich počet převyšuje 4 500.

Aby k těm nejčtenějším  článkům měli přístup i noví návštěvníci webu www.moravskynarod.cz rozšířili jsme web o rubriku nejčtenější příspěvky. Z analýzy návštěvnosti totiž vyplývá, že právě mezi čtenáři těch nejčtenějších článků je nejvyšší počet nových návštěvníků stránky.

Chtěli bychom vás požádat pokud máte vlohy ke psaní kratších článků, úvah, glos nebo zamyšlení k tématu Moravy, nebo moravského národa, abyste nám příspěvky poslali. Může se jednat i o příspěvky staršího data. Postavení Moravy a Moravanů se bohužel za poslední desetiletí příliš nezměnilo.  Stejně tak nám můžete zaslat příspěvek někoho jiného, který máte uložený ve svém archivu.

Ukazuje se, že i sdílení jednotlivých článků na FB přivádí nové návštěvníky nejen na FB stránku Deklarace moravského národa, ale také k dalším informacím, zveřejněných na webových stránkách www.moravskynarod.cz. Všem dopisovatelům předem děkujeme.