Lepší než nic…
V tzv. Česku se drtivá většina lidí nedozví, že současné kraje kopírují výtvor z dob Klementa Moravy. Vznik České republiky k 1. lednu 1969, za níž stojí Gustav Husák, je vyloženě tabu. Zbývá tedy jen čecháčkovské zesměšňování… Video se týká Moravy od času 3:30. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/porady-stastne-pondeli-jindricha-sidla-7-sezona-stastne-pondeli-morava-chce-samostatnost-vime-jak-se-bude-delit-cesko-229424#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=abtest220_personal_layout_2_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Číst dál →